Nuo 2003 m. radijo ryšio sprendimus teikiančios įmonės vadovas Stanislovas Vyšniauskas tvirtina, kad tokios paslaugos reikalingos ir šeimoms, ir verslui, ir didelėms valstybinėms organizacijoms. Pirmuoju atveju radijo ryšio prireikia, pavyzdžiui, tėvams norint palaikyti ryšį su kieme žaidžiančiais vaikais. O tarp didesnių užsakovų vardinami Lietuvos kariuomenė, Policijos ir Kalėjimų departamentai, Greitosios medicinos pagalbos stotys, „Lietuvos geležinkeliai”, „Lifosa”, „Maxima LT” ir daug kitų Lietuvoje žinomų institucijų ir bendrovių.

Radioelektronikos specialybę baigęs S. Vyšniauskas teigia, kad nuo pat savarankiško darbo pradžios ieškojo, kaip panaudoti profesines žinias. Šiuo metu S. Vyšniausko vadovaujama įmonė nuo 2008 m. veikia „Info S“ vardu, nors atskiro verslo pradžia siekia 2005-uosius, kai buvo įsteigta UAB „Librantas IT“. Didžiąją karjeros dalį „Info S“ vadovas dirbo su Lietuvoje gerai žinoma pasauline įmone „Motorola Solutions“, anksčiau žinoma kaip „Motorola“. Ilgainiui partnerių sąrašas pasipildė kitais žinomais vardais – „Amphenmol Procom“, „Panorama antennas“, „Otto“, „Juma Communications“ ir kt.

„Mes nesiekiame būti pigiausių sprendimų tiekėjais Lietuvoje, tačiau visą laiką stengiamės, kad mus vertintų už patikimumą. Darome viską, kad mūsų pasiūlyti sprendimai ir vėlesnis aptarnavimas skatintų klientus grįžti vėl ir vėl“, – apie savo verslo filosofiją pasakoja S. Vyšniauskas.

Būtent todėl įmonėje laikomasi kultūros, kad svarbiau ne kostiumuota išvaizda ir pardavimų kursų baigimo sertifikatų gausa, o nuoširdus rūpinimasis klientų poreikiais. „Nuo pat verslo pradžios turėjau daug energijos ir entuziazmo, nesikratydavau jokių darbų, imdavausi ir pardavimų, ir montavimo, ir remonto, –  prisimena „Info S“ vadovas. – Ir įmonės veiklą planavome ilgiems metams į priekį, investuodami į ateitį, nesivaikydami greito pelno.“

Dabar „Info S“ metinės pajamos jau perkopė milijoną eurų. Bendrovė išsiskiria stabiliu finansų valdymu, griežta mokėjimų disciplina – nuo 2014-ųjų ji kasmet pelno „Stipriausių Lietuvoje“ sertifikatą.

„Verslą dažnai prilyginu sportui – esame dėkingi mūsų konkurentams, kurie skatina tobulėti greičiau. Juk sportuojant nebūtų įdomu varžytis vien su pačiu savimi, visada įdomu sužinoti, kaip atrodai palyginti su kitų sportininkų pasiekimais, –  aiškina S. Vyšniauskas. – Taip pat ir su sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje“ – tai lyg medalis sporte, teisingai nukreiptų pastangų ir gero rezultato vainikavimas.“

Daugelį „Creditinfo Lietuva“ produktų naudojanti įmonė tokiu būdu patikrina savo užsakovų kredito reitingą ir finansinę reputaciją, daugiau sužino apie potencialių klientų situaciją. O „Stipriausių Lietuvoje“ sertifikatus pristato įmonės tinklalapyje, kartu su kitais pelnytais apdovanojimais.

Išsamiau apie sertifikavimosi paslaugą galite sužinoti www.stipriausi.lt.