AB Birštono sanatorija „Versmė“ yra specializuota reabilitacinio ir sanatorinio kurortinio gydymo įstaiga Lietuvos ir užsienio piliečiams. Vienu metu sanatorijoje gali gydytis ir ilsėtis 340 žmonių, sanatorijoje dirba apie 200 darbuotojų. Sanatorija jau septintus metus yra įvertinama „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatu, kuris rodo aukštą įmonės finansinį patikimumą ir savalaikį atsiskaitymą su savo partneriais, tiekėjais, darbuotojais.

Birštono sanatorijos direktorė Rasa Noreikienė: „Džiaugiuosi, kad sanatorija „Versmė“ sėkmingai siekia savo išsikeltų tikslų. Mūsų vizija - būti pripažinta, modernia ir jaukia sanatorija, teikiančia profesionalias sveikatinimo paslaugas natūraliais gamtiniais gydomaisiais ištekliais, yra sėkmingai įgyvendinama”.

„Jau 50 metų esame mūsų klientų sveikatos šaltinis, o šiemet atidarėme moderniai renovuotą vieną iš trijų sanatorijos korpusą. Mūsų svečiai itin džiaugiasi naujuoju „Versmės“ fontanu bei renovuota biuvete, kur išskirtinėje aplinkoje gaivina sveikatinantis mineralinis vanduo, veikia suvenyrų parduotuvė. Tikiuosi, kad įgyvendinami darbai „Versmėje“ ir toliau leis džiaugtis „Stipriausi Lietuvoje“ titulu.“

Plačiau apie sanatoriją - https://www.versme.com/lt/.