Skaitmeninius sprendimus formuojanti ekspertų komanda Nextweb prisidėjo prie daugiau nei 20 prekinių ženklų visame Pabaltyje sėkmės augimo. Įmonės klientų portfelyje - tokie žinomi vardai kaip Lenndy, Mikrovisata, Vilkma, Ober Haus, Capitalica, Tutis, Amberton. Nextweb vadovas Mindaugas Pelenis dalinasi patirtimi, kaip įmonei pavyko išgyventi pandemiją:

„Esame internetines svetaines, elektronines parduotuves bei unikalias platformas kurianti ekspertų komanda, kuri dirba remdamasi pasaulinėmis sėkmės istorijomis ir tendencijomis.

Pandemijos metu ne tik nesustojome, bet ir auginome savo komandą puikiai suprasdami, jog verslai, kurių veikla buvo apsiribojusi tik fizinėmis pardavimo ar paslaugų teikimo vietomis patirs didelių sunkumų ir turėsime jiems padėti persikelti į elektroninę erdvę. COVID-19 suteikė daugiau motyvacijos plėsti įmonės apimtis ir tuo pačiu ne tik padėti esamiems ar naujiems klientams išgyventi pandemijos laikotarpį, bet ir pasirūpinti naujų darbo vietų steigimu bei mūsų pačių darbuotojų gerove.

Saugodami savo kolektyvą bei klientus darbus karantino metu tęsėme iš namų. Žinoma tuo metu džiaugėmės, jog kokybiškam mūsų veiklos tęsimui užtenka tik spartaus interneto ryšio bei kompiuterio. Puikiai pasitikrinome darbuotojų atsakingumą bei gebėjimą planuoti savo laiką.

Pandemijos metu besirūpindami įmonės veiklos bei finansinio stabilumo užtikrinimu, nepamiršome ir pareigos jausmo savo valstybei - neatlygintinai sukūrėme platformą Covid19 fondo aukoms rinkti. Šis mūsų žingsnis taip pat buvo įvertintas finansų ministro padėka Nextweb komandai.

Kokia mūsų sėkmės paslaptis? Tai nuolatinis darbas su savo klientais ir partneriais, gebėjimas suprasti jų problemas bei pasitelkiant ekspertinę patirtį, pranokti jų lūkesčius. Bet tai tik darbo proceso dalis, Nextweb sėkmę lemia nuostabi, kruopščiai atrinkta komanda, suprantanti, jog kliento patirtis kūrimo procese turi būti nepriekaištinga. Tai patvirtina didelis lojalių klientų ratas bei jų atsiliepimai apie mūsų veiklą".

Daugiau apie Nextweb: https://nextweb.lt/.