UAB „SPRINTEKSAS“ atlieka spaudos darbus, spausdina įvairias lipnias etiketes, bukletus, plakatus ir kitą reklaminę spaudą. Vilniuje įsikūrusi įmonė jau ketvirtus metus yra sertifikuota „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatu ir ryžtingai siekia užsibrėžtų tikslų.

„Manau, kad įmonėms geriausias komplimentas yra klientų teigiami atsiliepimai, noras bendradarbiauti bei jų rekomendacijos. Tačiau to neužtenka. kai įmones vertina bankai ar kitos kredito įmonės, todėl įvertinimas „ Stipriausi Lietuvoje“ yra svarbus iš kitos - kreditavimo pusės. Šią nominaciją gauna įmonės, kurios yra finansiškai stiprios, turi gerą kredito istoriją ir prognozuojama, kad tokios išliks ilgai.

Kaip įmonės vadovė džiaugiuosi, kad šį apdovanojimą gauname jau ketvirtus metus iš eilės. Jis skatina mus daugiau siekti, daugiau dėti pastangų ir stiebtis į viršų. Mes tai vertiname ir tikime, kad mūsų partneriams bei klientams tai taip pat svarbu. Pasiekti gerų rezultatų padeda gera komanda, užsispyrimas, tikslo siekimas ir nenuilstamas darbas!

Linkime sau ir savo klientams įgyvendinti savo užsibrėžtus tikslus ir linkime sėkmės padedant vieni kitiems kasdieniuose darbuose.“ – teigia UAB „Sprinteksas“ direktorė Erika Jusevičienė.

Daugiau apie UAB "Sprinteksas" - https://sprinteksas.lt/.