Kredito biuras „Creditinfo" Ignalinoje įsikūrusį viešbutį ir restoraną „Žuvėdra" įvertino  „Stipriausi Lietuvoje 2020" sertifikatu. „Žuvėdra“ šiemet kovo 27 d. minėjo 15 metų veiklos sukaktį, o ją valdanti UAB „Namų fabrikas" kitų metų sausio 31 d. švęs dvidešimtmetį.

Įmonės vadovas Petras Mačiulis sako, kad „Stipriausi Lietuvoje" ženklelis -  viso kolektyvo įvertinimas. „Sertifikatas kokių nors privilegijų nesuteikia, tačiau tai įrodymas, skelbiamas prie visų įmonės kontaktų ir rekvizitų, kad įmonė patikima ir stipri. Šis pripažinimas kolektyvą tarsi pakylėja naujiems darbams ir siekiams, skatina tobulėti. Kartu išduodamas ir specialus antspaudas, kurį galime dėti ant visų įmonės dokumentų“, – pasakoja P. Mačiulis.

Kaip sakė P. Mačiulis, kiekvienas apdovanojimas kolektyvą skatina tobulėti, gerinti paslaugų kokybę ir plėsti jų asortimentą. Apie dvi būsimas naujoves prasitarė ir „Žuvėdros“ direktorius. Restorane rengiamas modernus vaikų kambarys, bus pradėti gaminti sušiai, juos gaminsiantys darbuotojai dabar mokosi. Gerinamos ir esamos paslaugos, kad kokybiškas jas gautų ir ignaliniečiai, ir svečiai, kurie po apsilankymo restorane norėtų vėl ir vėl atvažiuoti. Jei žmogus moka pinigus, jis nori ir turi gauti kokybiškas paslaugas.

Daugiau skaitykite: https://www.mignalina.lt/2020/09/25/zuvedrai-stipriausios-imones-lietuvoje-tarptautinis-sertifikatas/