Šiemet geidžiamiausiu darbdaviu paskelbta lazerių gamintoja UAB „Light Conversion“. Geidžiamiausius darbdavius „Verslo žinios“ renka jau 16-tą kartą.  Bendrovės buvo reitinguojamos pagal tris rodiklių grupes: vertinant darbo vietos stabilumą, įmonėje mokamą darbo užmokestį ir potencialių darbuotojų pasirinkimą.

Kredito biuras „Creditinfo Lietuva“ įvertino į šių metų „Verslo žinių“ geriausių darbdavių dvidešimtuką patekusių įmonių kreditingumą ir nustatė, kad visos įmonės yra finansiškai patikimos ir stabilios, o nedidelius reitingų skirtumus nulemia ne tik finansiniai rodikliai ar kredito istorija, bet ir veiklos specifika bei atstovaujamas sektorius.

Geidžiamiausiu darbdaviu tapusi lazerių gamintoja AB „Light Conversion“ kredito biuro vertinimu atsidūrė tarp keturių geriausiųjų įmonių, turinčių žemiausią - pirmą kredito rizikos klasę. Be nugalėtojo, žemiausiu rizikos lygiu išsiskiria „Thermo Fisher Scientific Baltics“, „Visma Lietuva“ ir „Berlin Chemie Menarini Baltic“. Tikimybė, kad šios įmonės bankrutuotų yra minimali (0-0,2 proc.), todėl kredito rizikos specialistai šių įmonių būklę vertina puikiai.

Kredito biuras atkreipia dėmėsį, kad aukščiausiu kreditingumu įvertintas įmones vienija tai, jog jos visos gamina didelės intelektinės vertės produktus.

Plačiau: https://www.vz.lt/verslo-valdymas/2020/08/05/paskelbti-reitingo-geidziamiausias-darbdavys-2020-nugaletojai#ixzz6UF2ONTKR