2020 m. pirmąjį pusmetį kredito biuras „Creditinfo Lietuva“ išlaikė pajamų stabilumą ir uždirbo 2,7 mln. Eur. Nuo metų pradžios darbuotojų skaičius išaugo nuo 38 iki 40, jų saugumui įmonėje teikiamas  prioritetas. Kredito biuro vadovo A. Kačinsko teigimu, ekonominio nuosmukio sąlygomis pajamų stabilumą lėmė ryžtas investuoti į informacines platformas ir naujų produktų kūrimą.

2020 m. I-ąjį pusmetį „Creditinfo Lietuva“ uždirbo 2,669,234 Eur. Tokiu pačiu laikotarpiu pernai rezultatas buvo 2,686,755 Eur. Tai 0,65 proc. arba 17521 Еur mažiau, nei analogišku laikotarpiu 2019 metais. Tačiau Covid-19 pasaulinės pandemijos metu įmonė toliau investavo ir augino darbuotojų skaičių, o pajamų stabilumą sudėtingomis ekonominėmis sąlygomis vertina teigiamai.

„Mūsų įmonei šie metai, kaip ir daugeliui kitų bendrovių, kupini iššūkių, tačiau džiaugiamės išlaikydami stabilias pajamas. Prioritetą skyrėme darbuotojų saugumui, taip pat investavome į esamų paslaugų kokybę ir naujus sprendimus. Pajamų stabilumas atspindi, kad mūsų paslaugos yra paklausios ir suteikia klientams vertę“, – sako Aurimas Kačinskas, „Creditinfo Lietuva“ vadovas.

Įmonės vadovas akcentuoja, kad nepaisant sudėtingų verslo sąlygų, daugiausia dėmesio buvo skirta darbuotojų saugumui užtikrinti. Net atšaukus griežto karantino sąlygas, visiems darbuotojams suteikiama galimybė pasirinkti, dirbti biure arba iš namų. Be to, prasidėjus pandemijai, visi darbuotojai apdrausti papildomu sveikatos draudimu.

Labiausiai kilo susidomėjimas skolininkų finansine situacija

„Creditinfo Lietuva“ teikia paslaugas gyventojams ir įmonėms, tarp kurių daugiausia yra atidėtus mokėjimus teikiančių bendrovių: bankų, lizingo paslaugas teikiančių, telekomunikacijų bendrovių, statybų ir prekybos kuru įmonių. Kredito biuras nuolat stebi ir analizuoja arti šimto skirtingų kiekvienos įmonės rodiklių, o įmonių ir gyventojų apskaičiuojami kredito reitingai atspindi, ar laiku bus įvykdyti finansiniai įsipareigojimai. Prasidėjus pandemijai ir su ja susijusiems ekonominiams suvaržymams, stipriai išaugo paklausa informacijai apie skolininkus.

„Mūsų teikiamų paslaugų naudą klientai geriausiai pajunta ekonominių iššūkių laikotarpiu, kai ypač atidžiai tenka tikrinti kiekvieno partnerio ar kliento patikimumą. Šių metų pavasarį pristatėme naują „Creditinfo CO“ sistemą, kurioje galima matyti skolininkų skolininkus. Atsižvelgdami į situaciją, dalį paslaugų teikiame nemokamai, jų prieinamumas tapo lengvesnis net ir smulkiausioms įmonėms, o pagrindinis tikslas išlieka – suteikti verslui naudingų žinių apie partnerių ir klientų finansinį patikimumą, – pasakoja A. Kačinskas. – Šiuo laikotarpiu siekiame išlaikyti ir auginti klientų bazę, suteikiant naudingas įžvalgas jų finansiniams sprendimams.“

„Creditinfo Lietuva“ paslaugas Lietuvoje teikia jau 20 metų ir per šį laiką sukaupė didžiausią kredito istorijos duomenų bazę apie kada nors veikusias įmones ir finansinių įsipareigojimų turinčius gyventojus. Nuo 2009 metų finansiškai stabiliausioms ir patikimiausioms bendrovėms „Creditinfo Lietuva“ kasmet suteikia sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje“.

Apie „Creditinfo“: „Creditinfo Lietuva“ – tarptautinei „Creditinfo Group“ įmonių grupei priklausantis kredito biuras, kuris padeda finansų įstaigoms priimti pagrįstus kreditavimo sprendimus ir laikytis atsakingo skolinimo principų. „Creditinfo Group“ teikia kredito biurų, informacijos ir rizikos valdymo paslaugas 33 pasaulio šalyse.  Audituotais 2019 m. finansinės veiklos duomenimis, „Creditinfo Group“ pajamos pernai siekė 46,7 mln. Eur.