Ambicingų ir kūrybingų architektų bei inžinierių komanda UAB „Alipro" antrus metus iš eilės buvo sertifikuota „Stipriausi Lietuvoje" sertifikatu. Pandemijos metu įmonė apsukų nemažino, o paskelbtas karantinas tik suteikė naujų galimybių.

„Tiesą sakant, COVID-19 mūsų visai neišgąsdino. Manau, kolegos sutiks, kad gera architektūros projektavimo įmonė darbo turi pusei ar net metams į priekį", - sako įmonės vadovė Alina Kanapėnienė.

„Saugodami save ir klientus, darbus tęsėme iš namų, tad karantino laikotarpis tapo puiki galimybė kiekvienam išmokti atsakingai planuoti laiką, rasti balansą tarp poilsio ir darbo, susikaupti ir ramiai ... kurti... Taip! Juk mūsų užduotis yra kurti.

O kas svarbu kiekvienam kūrėjui, kad jo darbas pavyktų? Manau, kad svarbiausia yra vidinis integralumas ir begalinė meilė savo veiklai.

Kodėl galime vadinti save sėkminga įmone? Kaip vadovė, pirmiausia noriu pasakyti, kad mūsų įmonės sėkmę lemia nuostabi komanda. Kartu siekdami įmonės tikslų, įgyvendiname savuosius. Jei reikėtų parašyti sėkmės formulę, pas mus ji būtų tokia: (Darbas + kantrybė + darbas) x meilė darbui = sėkmė.

Džiaugiamės, kad klientai patiki mums tokį svarbų dalyką - suprojektuoti jų svajonių namą. Juk renkantis architektūros įmonę svarbiausia - surasti žmones, kurie būtų verti Jūsų pasitikėjimo. O pasirinkę mus galite būti tikri, jog užduotį deleguojate tiems, kurie išmano, ką daro", - teigia A. Kanapėnienė.