Šiuo metu Lietuvoje stebime situaciją, kai verslas į savo partnerius pradeda žiūrėti įtariau, su nepasitikėjimu. Apsidrausdamos įmonės neretai perdėtai griežtai vertina kredito riziką, išsyk imasi

griežtesnių priemonių - neperspėjusios savo partnerių talpina skolas į kredito biuro sistemą, kreipiasi į teismą.

Esant neapibrėžtai ekonominei situacijai ir neigiamai įmonių tarpusavio atsiskaitymų perspektyvai, itin svarbu išlaikyti patikimo mokėtojo reputaciją ir aukštą įmonės kreditingumą.

„Creditinfo“ teikiama paslauga „Apsaugok kreditingumą“ padės Jums žinoti ir sekti savo įmonės mokumo informacijos pokyčius kredito biuro sistemoje. Paslaugą sudaro profesionali Jūsų įmonės kreditingumo ataskaita bei 1 metus truksiantis įmonės mokumo informacijos monitoringas kredito biuro sistemoje.

Jaučiame, kad šiuo metu būtina įmonių tarpusavio pasitikėjimą, todėl šiai paslaugai pritaikysime 50 proc. nuolaidą – vietoje standartinės 200 EUR kainos ji bus suteikiama už 100 EUR.

Jūs galėsite sekti duomenų apie Jūsų įmonę kitimą realiu laiku, pirmieji sužinoti apie naujas skolas, atsiradusius areštus ar teismo procesus, pokyčius įmonės reitinguose ir būsite visada pasiruošę reaguoti į kylančius iššūkius.

Nelaukite, kad apie skolas ir priimtas jų valdymo priemones pirmieji informuotų kreditoriai – sužinokite apie savo  mokumo problemas pirmieji, laiku reaguokite į Jūsų verslui iškilusias grėsmes.  Šiuo metu ypač svarbu, kad dėl nuotolinio darbo keliamų nepatogumų ar tiesiog neapdairumo nepražiūrėtumėte neapmokėtų sąskaitų, o sužinoję apie atsiradusią skolą, kuo greičiau imtumėtės veiksmų.

Gaudami savalaikius monitoringo pranešimus el. paštu apie bet kokį Jūsų įmonės mokumą įtakojantį įvykį, Jūs turėsite galimybę užbėgti kreditoriams už akių ir nedelsiant šalinti veiksnius, bloginančius įmonės kreditingumą.

Įmonės monitoringo pranešimai Jus nedelsiant informuos apie daugiau nei 30-ties skirtingų tipų įvykius:

  • Naujos/padengtos skolos
  • Areštų informacija
  • Teismų informacija
  • Susijusių subjektų pasikeitimai
  • VMĮ nurodymų nevykdymo faktai
  • Vadovo duomenų pasikeitimai
  • Bankroto rizikos klasės pokytis
  • Vėlavimo atsiskaityti rizikos klasės pokytis