UAB „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrui AQUA“ įteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje Lyderiai 2019”, kuriuo pažymima, kad įmonė 5 metus turi aukštą kredito reitingą/Centro AQUA archyvo nuotrauka

UAB „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA“ išlieka viena iš stipriausių šalies įmonių. Tokį sertifikatą centrui ir vėl suteikė vienintelis kredito biuras Lietuvoje „Creditinfo“, kaupiantis išsamiausią informaciją apie įmonių mokumą. Įmonės mokumas yra vienas iš gero įvaizdžio sudedamųjų dalių.

Kaip savaitraščiui „Mano Druskininkai“ sakė „Creditinfo“ marketingo vadovė Ieva Kutkaitė, sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms ir pagrindžia gerą įmonės kredito istoriją: „Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir labai tikėtina, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą“.

Jos teigimu, svarbiausias vertinimo kriterijus, suteikiant „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatą – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių mokumas vertinamas ir reitingas nustatomas, remiantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas. Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui.

Sertifikuojant įmones „Stipriausi Lietuvoje Lyderiai“, papildomai vertinama 5 metų kredito istorija. Šis sertifikatas įrodo, kad įmonė penkerius metus iš eilės sugebėjo išlaikyti tinkamą finansinę discipliną ir yra patikimas verslo partneris. „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA yra sertifikuotas, kaip „Stipriausi Lietuvoje Lyderiai“, nes daugiau nei 5 metus atitinka griežtus kriterijus – demonstruoja aukštą finansinę drausmę, atsakingai vykdo atsiskaitymus su savo darbuotojais, partneriais ir tiekėjais. Toks ilgalaikis požiūris rodo įmonės stabilumą, jos vadovų vertybes ir požiūrį į verslo vystymą“, – sakė I. Kutkaitė.

„Didžiuojamės, kad įmonė nuolat patenka tarp  stipriausių Lietuvoje įmonių“. O pripažinimas „Stipriausi Lietuvoje Lyderiai“ mums patiems, mūsų verslo partneriams, o taip pat ir darbuotojams įrodo ir patvirtina, kad įmonė yra stabili, patikima ir laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus“, – pasidžiaugė UAB “Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA” direktorius Edmundas Antanaitis.

„Mano Druskininkai“ informacija

Plačiau: http://www.manodruskininkai.lt/laisvalaikis/druskininku-sveikatinimo-ir-poilsio-centras-aqua-isitvirtino-tarp-stipriausiu-salies-imoniu/