Spalio 10-ąją minima kreditų biuro diena, kai kiekvienas gyventojas ar įmonė gali nemokamai sužinoti savo kredito istoriją. Jau penktus metus iš eilės „Creditinfo Lietuva“ atveria duomenis bei suteikia galimybę nemokamai pamatyti savo kredito istorijos ataskaitą.

Kam viso to reikia ir kodėl tai svarbu ketvirtadienį 15min studijoje nuo pasakojo čia viešėję svečiai: „Creditinfo Lietuva“ generalinis direktorius Linas Čereška, „Creditinfo Group“ regiono pardavimų vadovas Šiaurės Europai Aurimas Kačinskas bei „Swedbank“ smulkių verslo klientų ir rinkodaros skyriaus vadovas Aivaras Janušauskas.

Tiesioginės transliacijos metu pašnekovai kalbėjo apie kreditingumo istorijos svarbą, aptars apie atvejus, kada jos gali prireikti, taip pat – apie finansinio raštingumo didinimą apskritai. Ne paslaptis, kad kreditingumas, ypač bankui, daugeliu atvejų pasako net daugiau nei asmens ar įmonės pajamos. Gera kredito istorija padeda ir sutaupyti, ir gauti įvairias paskolas. Apie visa tai plačiau žiūrėkite čia: Kodėl svarbu žinoti savo ar įmonės kredito istoriją?

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/15min-studijoje-pokalbis-apie-kreditinguma-kodel-svarbu-zinoti-savo-ar-imones-kredito-istorija-662-1213336?fbclid=IwAR0Lp6FedhnuyWuimy5Og3dsgOit2Ap2gtpVAwF-w5EL-ZigO8ORYlrC1ms